Kategorie szkoleń
Platforma bezpłatnych szkoleń
Wybierz i zdobywaj wiedzę dzięki bezpłatnym szkoleniom z PFP
Szkolenia online
E-learning
Zobacz dlaczego warto
Dlaczego warto
Jak działa platforma szkoleń PFP?
1.
Wybierz tematy szkoleń, które Cię interesują
2.
Weź bezpłatny udział we wszystkich szkoleniach
3.
Konsultuj swoje wyzwania biznesowe z ekspertami
4.
Odbierz
certyfikat PFP
5.
Kontynuuj efektywny rozwój swojej kariery
Nasi eksperci
Poznaj naszych wykładowców
Ich pasją jest dzielenie się swoją wiedzą, umiejętnościami oraz historiami o sukcesach i porażkach - poznaj ich osobiście
Piotr Majkowski
Piotr Majkowski
Cogitor
Zajmuję się prowadzeniem szkoleń i konsultacji z zakresu programu Microsoft Office (Word, Excel, VBA etc.) oraz statystyki (w tym obsługi programów SPSS i Statistica). Moja specjalność to znajdowanie praktycznych rozwiązań codziennych problemów w pracy biurowej, zwłaszcza tych związanych z zarządzaniem danymi oraz ich analizą. Pasjonuje mnie opracowywanie narzędzi, które usprawniają wykonywane codziennych działań i pozwalają na oszczędność czasu oraz zwiększenie efektywności i precyzji. Swoją pracę wykonuję jako szkoleniowiec, trener, konsultant i doradca, prywatny korepetytor oraz wykładowca akademicki. Dzięki swojemu doświadczeniu zawodowemu jestem w stanie łączyć teorię z praktyką w sposób korzystny dla moich Klientów: uczelni, instytucji, urzędów, dużych korporacji, małych i średnich firm oraz rodzinnych mikroprzedsiębiorstw. Przekazywanie wartościowej wiedzy oraz opracowywanie we współpracy z Klientami racjonalizatorskich rozwiązań jest dla mnie źródłem ogromnej satysfakcji, szczególnie gdy widzę, jak współpraca przeradza się w nowe możliwości rozwoju oraz wymierne korzyści dla osób oraz instytucji, które mi zaufały. Szanuję moich słuchaczy, dlatego uczę tylko rzeczy niezbędnych oraz cennych i nigdy nie marnuję czasu na zagadnienia niepotrzebne, nieprzekładające się na rozwój osobisty czy wzrost efektywności pracy . Uczestnik moich szkoleń może mieć pewność, że wiedza zdobyta w czasie ich trwania okaże się naprawdę pożyteczna i pomocna w osiąganiu ważnych celów.
Magdalena Gajdzińska-Unrug
Magdalena Gajdzińska-Unrug
Magdalena Gajdzińska-Unrug
Praktyk - specjalista prawa pracy oraz prowadzenia dokumentacji pracowniczej, jak również organizacji pracy działu HR, konsultant i doradca pracodawców. Trener i wykładowca - prowadzi szkolenia z zakresu kadr i płac, pracownika administracyjnego, organizacji pracy kancelarii/sekretariatu. Na szkoleniach jako dodatkowy aspekt porusza temat komunikacji i traktowania osób z niepełnosprawnościami w pracy. Karierę zawodową zaczęła od pracy w biurze rachunkowym. Następnie rozpoczęła pracę w NGO, gdzie prowadziła kadry dla jednostek działających w oparciu o przepisy kodeksu pracy, pomocy społecznej, podmiotów leczniczych czy niepublicznych placówek oświatowych. Jednocześnie kontynuując i prowadząc usługi z zakresu kadr dla przedsiębiorców z różnych branż. Absolwentka Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego w Szczecinie oraz podyplomowego Prawa Pracy Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Nieustannie podnosząca swoje kompetencje w obszarze HR, wyznając zasadę, że nigdy nie wiesz wszystkiego, a na naukę i rozwój zawsze jest dobry czas i nigdy nie jest za późno. Prywatnie – społecznik, który nie boi się podejmować działań na rzecz osób z niepełnosprawnościami. Przez wiele lat pomysłodawca i współorganizator balów integracyjnych oraz happeningów z okazji Dnia Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną w Gorzowie Wlkp., wyjazdów krajowych i zagranicznych dla osób z niepełnosprawnościami i ich opiekunów, warsztatów z dress codu uwieńczonych wydaniem kalendarza z sesji fotograficznej osób niepełnosprawnych. Pomysłodawca i organizator szkoleń i warsztatów dla rodziców osób z niepełnosprawnościami i wielu innych wydarzeń na terenie miasta. W zaciszu domowym zaczytana w literaturze kryminalnej i historii Polski XX wieku.
Jak aktywizujemy przedsiębiorców
Poznaj historie uczestników naszych szkoleń
Zofia Szybowska
Zofia Szybowska
Prowadzi firmę DekoGrafia
Szczecin, zachodniopomorskie
Szkolenia pomogły mi:
 • założyć bezproblemowo działalność gospodarczą,
 • sprawnie prowadzić firmowe konta reklamowe,
 • nawiązać współpracę z lokalnymi przedsiębiorcami
Serdecznie polecam, pełen profesjonalizm! Uczęszczałam na szkolenia zarówno stacjonarnie jak i online.
Podczas kilku godzin można posiąść dużo wiedzy, poznać wiele zagadnień, otrzymać poradę, odpowiedzi na pytania, a przy okazji poznać osoby uczęszczające na kursy, dzięki czemu można wymienić się z nimi różnymi doświadczeniami jak podjąć współprace.
Oprócz teorii stosowane są różnego rodzaju ćwiczenia, które pobudzają do myślenia i działania w grupie. Co ważne po zajęciach otrzymujemy materiały, które dotyczyły danego szkolenia.
Kamila Budzyńska
Kamila Budzyńska
prowadzi agroturystykę Dom nad Stawem
Karpno, woj. zachodniopomorskie
Szkolenia pomogły mi:
 • poznać zasady pisania bloga firmowego,
 • nauczyć się ustawiania płatnych kampanii reklamowych,
 • zbudować markę mojej firmy
Polecam wszystkim szkolenia organizowane przez PFP - wiedza jest przekazywana w kompleksowy i jednocześnie prosty dla użytkownika sposób.
Podczas zajęć poruszane są aspekty zarówno teoretyczne jak i praktyczne, które są dodatkowo omawiane na przykładach firm uczestników szkolenia.
Przygotowanie szkolenia jak i sposób prowadzenia jest zawsze na najwyższym poziomie.
Jarosław Ziajka
Jarosław Ziajka
prowadzi firmę Euroexpert Jarosław Ziajka Rzeczoznawstwo
Dochodzenie odszkodowań
Szkolenia pomogły mi:
 • rozszerzyć obszar działalności mojej firmy,
 • poznać ciekawych ludzi z innych branż,
 • nabyć nowe umiejętności przydatne przy prowadzeniu swojego biznesu
Brałem wielokrotnie udział w szkoleniach organizowanych przez PFP zarówno w siedzibie Fundacji jak i ONLINE. Tematyka szkoleń jest bardzo zróżnicowana. Wszystkie szkolenia, w których uczestniczyłem prowadzone były profesjonalnie w miłej atmosferze przez osoby z danej branży.
Dzięki zdobytej wiedzy rozszerzyłem obszar działalności swojej firmy, poznałem ciekawych ludzi z innych branż, co również pomogło mi w rozwoju.
Polecam szkolenia zarówno osobom będącym na początku przygody z własnym biznesem, jak i właścicielom firm, w celu podnoszenia kwalifikacji zarówno swoich jak i oddelegowanych pracowników.
Wojciech Trukszyn
Wojciech Trukszyn
prowadzi firmę Trukszyn IT
Szczecin Zachodniopomorskie
Szkolenia pomogły mi:
 • zagłębić temat PPK,
 • przystosować wymogi RODO do procedur zgodnych z profilem mojej firmy,
 • rozwinąć kompetencje pracowników
Ze szkoleń Fundacji korzystam od wielu lat. Bardzo chwalę sobie najnowszą formułę w formie on-line, dzięki której mogę uczestniczyć w nich z każdego miejsca. Dzięki szkoleniom mogę być zawsze na bieżąco ze wszystkimi istotnymi aspektami ważnymi z punktu widzenia właściciela firmy.
Każde szkolenie przygotowane jest profesjonalnie i z ogromnym zaangażowaniem wykładowcy. Polecam każdemu – wartościowa wiedza dostępna od ręki – bezpłatnie, bez żadnych ukrytych opłat. Korzystam zarówno ja, jak i moi pracownicy.
Odwiedź nas na
© Polska Fundacja Przedsiębiorczości
Copyright 2024 PFP