Kategorie szkoleń
Czym jest PFP
Polska Fundacja Przedsiębiorczości funkcjonuje od 1997 roku i wspiera tworzenie i rozwój mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw na obszarze całej Polski - posiadamy 26 oddziałów w 16 województwach i zatrudniamy blisko 100 wykwalifikowanych osób.
Mocne strony
Co nas wyróżnia
~1,7 mld
złotych wsparcia dla przedsiębiorców
13 tys.
firm, które otrzymało pomoc
14 tys.
szkoleń, w których uczestniczyło ponad 150 tyś osób
~100
pracowników, będących do dyspozycji przedsiębiorców z całej Polski
KOMPLEKSOWOŚĆ
Źródła wiedzy jakie oferujemy
Dzięki wszechstronnemu podejściu oraz różnorodnym formom prezentowanych treści, możemy być dumni z sukcesów naszych klientów i pewni ich stabilnej sytuacji w wielu branżach
  • KONFERENCJE STACJONARNE
  • WEBINARIA
NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI
Co od nas otrzymasz
Odbierz certyfikat uczestnictwa w szkoleniu
Dostajesz 100% dofinansowania na wybrane przez siebie szkolenia
Masz możliwość konsultowania swoich wyzwań biznesowych z ekspertami
Otrzymujesz wszelkie niezbędne materiały pomocnicze tj. wzory i dokumenty
Dlaczego warto
Jak działa platforma szkoleń PFP?
1.
Wybierz tematy szkoleń, które Cię interesują
2.
Weź bezpłatny udział we wszystkich szkoleniach
3.
Konsultuj swoje wyzwania biznesowe z ekspertami
4.
Odbierz
certyfikat PFP
5.
Kontynuuj efektywny rozwój swojej kariery
Nasi eksperci
Poznaj naszych wykładowców
Ich pasją jest dzielenie się swoją wiedzą, umiejętnościami oraz historiami o sukcesach i porażkach - poznaj ich osobiście
Dorota Wellman
Dorota Wellman
Dziennikarka telewizyjna, radiowa i prasowa
Gość specjalny cyklu „MOCne w biznesie”. Dziennikarka telewizyjna, radiowa i prasowa. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Filologii Polskiej i Historii Sztuki. Razem z Marcinem Prokopem tworzy charyzmatyczny duet w programie Dzień Dobry TVN. Z Pauliną Młynarską prowadzi w TVN Style program "Miasto kobiet". W przeszłości znana również z programów telewizyjnych m. in. "Podróże z żartem", "Clever – widzisz i wiesz", "Czytam, bo lubię", "Ten jeden dzień", "Pytanie na śniadanie". Felietonistka Wysokich Obcasów. Z prasa była związana także za pośrednictwem tytułów takich jak "Gala", "Viva", "Fashion Magazine" czy "Existence". Autorka książki "Ja nie mogę być modelka?!". Nie obca jest jej także kariera filmowa w charakterze reżyserki, producentki i aktorki (m. in. u Andrzej Wajdy wcieliła się w role Henryki Krzywonos w obrazie "Walesa. Człowiek z nadziei"). W sferze radiowej współpracowała m. in. z Radio Solidarność, Radio Eska, Radio Zet i Tok FM. Laureatka licznych nagród, m. in. Wiktory w kategorii Prezenter Telewizyjny w 2010 roku, InicjaTOR 2015 (MediaTory), Europejska Nagroda Tolerancji 2014, a także wielu. Według rankingów Gazety Wyborczej i Wprost jedna z najbardziej wpływowych kobiet w polskich mediach. Druga najcenniejsza polska gwiazda w roku 2017 według rankingu Forbes. Uhonorowana także przez Stowarzyszenie Profesjonalnych Mówców Hortensja dla Kobiety roku 2017.
MOŻLIWOŚCI
Z jakich programów możesz skorzystać
Będąc kontynuatorem działalności Kanadyjsko - Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości, Fundacja proponuje polskim mikro-, małym i średnim przedsiębiorstwom pomoc finansową i szkoleniowo - doradczą w ramach następujących programów:
  • Fundusze Unijne w ramach Nowej Perspektywy 2014-2020
  • Regionalne i Subregionalne Fundusze Pożyczkowe
  • Dotacje na Usługi Rozwojowe
  • Bezpłatne szkolenia dla przyszłych i obecnych przedsiębiorców
  • Inwestycje kapitałowe w ramach funduszu kapitału zalążkowego
  • Pożyczki dla spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych, JST, szkolnictwa wyższego instytucji kultury w ramach programu Fundusz Dostępności
DODATKOWE OPCJE
PFP to nie tylko szkolenia
W ramach regionalnych funduszy pożyczkowych oferujemy wsparcie dla przyszłych przedsiębiorców w formie atrakcyjnych zwrotnych środków unijnych na start oraz wsparcie dla funkcjonujących już przedsiębiorstw w formie preferencyjnego zwrotnego finansowania działalności inwestycyjnej i obrotowej.
Jednocześnie cały czas poszerzamy naszą ofertę, proponując preferencyjne pożyczki takim podmiotom jak spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe, towarzystwa budownictwa społecznego oraz instytucje sektora publicznego.