Kategorie szkoleń
Platforma bezpłatnych szkoleń
Wybierz i zdobywaj wiedzę dzięki bezpłatnym szkoleniom z PFP
Szkolenia online
E-learning
Zobacz dlaczego warto
Najnowsze szkolenia
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Dlaczego warto
Jak działa platforma szkoleń PFP?
1.
Wybierz tematy szkoleń, które Cię interesują
2.
Weź bezpłatny udział we wszystkich szkoleniach
3.
Konsultuj swoje wyzwania biznesowe z ekspertami
4.
Odbierz
certyfikat PFP
5.
Kontynuuj efektywny rozwój swojej kariery
Nasi eksperci
Poznaj naszych wykładowców
Ich pasją jest dzielenie się swoją wiedzą, umiejętnościami oraz historiami o sukcesach i porażkach - poznaj ich osobiście
Katarzyna Nakielska-Pawluk
Katarzyna Nakielska-Pawluk
NPK NAUKA-PRACA-KARIERA
Trenerka HR i komunikacji (3000 godzin przeprowadzonych szkoleń), storytellerka, pisarka, innowatorka społeczna mgr socjologii komunikacji (Uniwersytet Szczeciński), szkoleniowiec doradczyni zawodowa (Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie), specjalistka BHP i audytorka systemu zarządzania ISO 450001 (Wyższa Szkoła Informatyki i Zażądania im. Tadeusza Kotarbińskiego w Olsztynie), specjalistka HR i rekruterka od 1998 r. Przeprowadziła ok. 1000 procesów rekrutacyjnych na ok. 60 rodzajów stanowisk oraz wiele projektów HR i szkoleń m.in. dla takich firm, jak: Grupa Kronospan, Grupa Roca, Hisert Polska, Zakłady Chemiczne POLICE SA, Zakłady Metalowe Boem, Wodociągi Zachodniopomorskie, Grupa ENEA, Grupa ENERGA, Freemen Edu, ProCardia Medical, LM Wind Power, Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan, WYG International, Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Zakład Karny w Goleniowie. Certyfikowana konsultant narzędzi analizy behawioralnej Extended DISC i testów osobowości Facet5 oraz testów inteligencji płynnej MCA. W latach 20011 – 13 ekspert Ministerstwa Rozwoju Regionalnego ds. Priorytetu II i VIII PO KL 2007- 13 „Adaptacyjność pracowników i przedsiębiorstw”. Autorka i współautorka projektów innowacyjnych z obszaru HR, m.in. realizowanego obecnie projektu innowacji społecznej „Równa Rekrutacja” https://www.youtube.com/channel/UCzefSd_VUHaiNTqt_EdGA8w (TransferHUB, Fundacja Inicjatyw Ekonomicznych FISE w Warszawie), a także innowacji „Karty do storytellingu STORYCARDS – literatura polska”. Autorka napisanej na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Woj. Zachodniopomorskiego powieści historyczno-przygodowej dla młodzieży „Wakacje z gryfami”, przetłumaczonej na j. niemiecki i angielski. Wydane publikacje z zakresu HR: „Rekrutacja”, e-book, Dr Josef Raabe Warszawa 2008, „Organizacja pozarządowa pracodawcą”, „Urząd administracji publicznej pracodawcą” oraz „Leksykon HR”, wyd. Dr Josef Raabe, Warszawa 2008 – 2009 (współautor), „Grzeczne dziewczynki nie awansują. 101 błędów popełnianych przez kobiety, które nieświadomie niszczą własną karierę” Louis P. Frankel, wyd. II, Onepress/Helion, Gliwice 2010, rozdział: „Rozbić szklany sufit”, Autorka licznych publikacji i ekspertyz m.in. Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan nt. flexicurity, organizacji i zarządzania , CSR i employer branding, Autorka artykułów nt. HR na łamach „Gazety Wyborczej” i „Głosu Szczecińskiego”, „Zachodniopomorskiego Przedsiębiorcy”, miesięcznika „Jedność” i in.
Jak aktywizujemy przedsiębiorców
Poznaj historie uczestników naszych szkoleń
Zofia Szybowska
Zofia Szybowska
Prowadzi firmę DekoGrafia
Szczecin, zachodniopomorskie
Szkolenia pomogły mi:
 • założyć bezproblemowo działalność gospodarczą,
 • sprawnie prowadzić firmowe konta reklamowe,
 • nawiązać współpracę z lokalnymi przedsiębiorcami
Serdecznie polecam, pełen profesjonalizm! Uczęszczałam na szkolenia zarówno stacjonarnie jak i online.
Podczas kilku godzin można posiąść dużo wiedzy, poznać wiele zagadnień, otrzymać poradę, odpowiedzi na pytania, a przy okazji poznać osoby uczęszczające na kursy, dzięki czemu można wymienić się z nimi różnymi doświadczeniami jak podjąć współprace.
Oprócz teorii stosowane są różnego rodzaju ćwiczenia, które pobudzają do myślenia i działania w grupie. Co ważne po zajęciach otrzymujemy materiały, które dotyczyły danego szkolenia.
Kamila Budzyńska
Kamila Budzyńska
prowadzi agroturystykę Dom nad Stawem
Karpno, woj. zachodniopomorskie
Szkolenia pomogły mi:
 • poznać zasady pisania bloga firmowego,
 • nauczyć się ustawiania płatnych kampanii reklamowych,
 • zbudować markę mojej firmy
Polecam wszystkim szkolenia organizowane przez PFP - wiedza jest przekazywana w kompleksowy i jednocześnie prosty dla użytkownika sposób.
Podczas zajęć poruszane są aspekty zarówno teoretyczne jak i praktyczne, które są dodatkowo omawiane na przykładach firm uczestników szkolenia.
Przygotowanie szkolenia jak i sposób prowadzenia jest zawsze na najwyższym poziomie.
Jarosław Ziajka
Jarosław Ziajka
prowadzi firmę Euroexpert Jarosław Ziajka Rzeczoznawstwo
Dochodzenie odszkodowań
Szkolenia pomogły mi:
 • rozszerzyć obszar działalności mojej firmy,
 • poznać ciekawych ludzi z innych branż,
 • nabyć nowe umiejętności przydatne przy prowadzeniu swojego biznesu
Brałem wielokrotnie udział w szkoleniach organizowanych przez PFP zarówno w siedzibie Fundacji jak i ONLINE. Tematyka szkoleń jest bardzo zróżnicowana. Wszystkie szkolenia, w których uczestniczyłem prowadzone były profesjonalnie w miłej atmosferze przez osoby z danej branży.
Dzięki zdobytej wiedzy rozszerzyłem obszar działalności swojej firmy, poznałem ciekawych ludzi z innych branż, co również pomogło mi w rozwoju.
Polecam szkolenia zarówno osobom będącym na początku przygody z własnym biznesem, jak i właścicielom firm, w celu podnoszenia kwalifikacji zarówno swoich jak i oddelegowanych pracowników.
Wojciech Trukszyn
Wojciech Trukszyn
prowadzi firmę Trukszyn IT
Szczecin Zachodniopomorskie
Szkolenia pomogły mi:
 • zagłębić temat PPK,
 • przystosować wymogi RODO do procedur zgodnych z profilem mojej firmy,
 • rozwinąć kompetencje pracowników
Ze szkoleń Fundacji korzystam od wielu lat. Bardzo chwalę sobie najnowszą formułę w formie on-line, dzięki której mogę uczestniczyć w nich z każdego miejsca. Dzięki szkoleniom mogę być zawsze na bieżąco ze wszystkimi istotnymi aspektami ważnymi z punktu widzenia właściciela firmy.
Każde szkolenie przygotowane jest profesjonalnie i z ogromnym zaangażowaniem wykładowcy. Polecam każdemu – wartościowa wiedza dostępna od ręki – bezpłatnie, bez żadnych ukrytych opłat. Korzystam zarówno ja, jak i moi pracownicy.
Odwiedź nas na
© Polska Fundacja Przedsiębiorczości
Copyright 2024 PFP