Kategorie szkoleń
Odwaga bycia sobą
Mindfulness
Początkujący
On-line
Zoom
Course image
Czego się dowiesz i nauczysz?
  • Czym jest odwaga i wrażliwość?
  • Czym są 3 nieuświadomione lęki i jak wpływają na bycie sobą?
  • Poznasz koncepcję areny oraz zrozumiesz mechanizm swoich reakcji na innych i podświadomych sterowników własnych zachowań.
  • Nauczysz się kilku sposobów doceniania własnej osoby i odważnego wyrażania siebie.
Do kogo skierowane jest szkolenie?
  • osób zainteresowanych własnym rozwojem,
  • osób na stanowiskach kierowniczych,
  • rodziców,
  • mikro, małych i średnich przedsiębiorców.
Agenda szkolenia
Słowo od prowadzącego
Dużo łatwiej wymieniać nam nasze wady niż zalety. Dużo łatwiej narzekać, że coś się nie zdarzyło, niż cieszyć się tym, co się właśnie wydarzyło. Znamy doskonale nasze słabości i często to im poświęcamy całą nasza uwagę. I tak wielu z nas mija życie… Bez celu, w pogoni za szczęściem, kolekcjonując akty zazdrości wobec dokonań innych i pławiąc się w frustracjach. Bo łatwiej poddać się życiu, niż pokazać się w życiu. Jednak można to zmienić. Wystarczy tylko przywrócić do łask swojego wewnętrznego przywódcę, który został zdegradowany gdzieś w młodości czy nawet dzieciństwie, a może dopiero w labiryncie życia korporacyjnego. Z definicji, przywódca to ten, który ma odwagę spojrzeć najpierw na siebie i tak pokierować własnym rozwojem, aby nadać znaczenie każdemu aspektowi swojego życia, bo tylko w ten sposób może prawdziwie poznać i rozumieć innych ludzi. Ma on odwagę być sobą, by przewodzić grupie (również własnej rodzinie) w taki sposób, aby każdy czuł się potrzebny i znał swoją wartość. Aby tak się stało, każdy przywódca potrzebuje obudzić w sobie swojego Wewnętrznego Przywódcę, by móc przewodzić cechom własnego charakteru. Jeśli wewnętrzny przywódca został wygnany na banicję, to wewnątrz mamy chaos i kryzys tożsamości, z powodu braku odwagi bycia sobą ulegamy zewnętrznemu dowodzeniu, czyli ulegamy innym ludziom i ich wpływom na nasze życie. Wszystko, co z zewnątrz może nam sprzyjać, lecz służy przede wszystkim innym. Wszystko, co z wewnątrz, służy przede wszystkim nam i może sprzyjać innym. Na co się decydujesz? Zapraszam na spotkanie z odwagą, wrażliwością i wstydem – tematami, które poznałam dzięki badaniom Brene Brown i które wykorzystuję w pracy coachingowej, by wzmacniać poczucie własnej wartości i wewnętrzne przywództwo moich klientów.
Certyfikacja

Uczestnicy szkolenia otrzymują certyfikat udziału w szkoleniu.

99%
uczestników poleca szkolenia Małgorzata Krawczak
4.9
średnia ocena szkoleń Małgorzata Krawczak
Małgorzata Krawczak
Małgorzata Krawczak
Małgorzata Krawczak
Coach z 10-letnim doświadczeniem. Od lat podąża za swoja pasja – wspieraniu ludzi w radzeniu sobie z trudnymi emocjami, które im towarzysza w relacjach. Autorka książki „Coaching relacji z sobą i bliskimi” oraz programów „Odważanie o porażkach” i „Efektywny PRL,czyli Program Rozwoju Lidera”.
Czytaj więcej