Kategorie szkoleń
Jak efektywnie komunikować się w zespole?
Umiejętności miękkie
Początkujący
On-line
Zoom
Course image
Czego się dowiesz i nauczysz?
  • Dowiesz się na czym polega efektywna komunikacja w zespole.
  • Poznasz najczęstsze błędy w komunikacji.
  • Poznasz filary skutecznej komunikacji.
  • Poznasz 4 style osobowości według modelu DISC, dzięki którym łatwiej zrozumiesz zachowania ludzi mające wpływ na komunikację.
  • Zaplanujesz działania wdrożeniowe.
Do kogo skierowane jest szkolenie?
  • właścicieli małych i średnich firm,
  • każdego,kto ceni wartość wiedzy.
Agenda szkolenia
Słowo od prowadzącego
Coraz częściej obserwujemy trudności w komunikacji, głównie spowodowane obecną sytuacją w kraju i na świecie, mowa to u pandemii. Jednak już przed tym okresem, komunikacja w zespołach zawodziła. Przyczyn takiej sytuacji może być bardzo wiele i nie zawsze są one oczywiste. Poznanie filarów i błędów w komunikacji to podstawa, żeby zespół osiągał wysokie efekty, a atmosfera pracy była bardzo przyjemna. Równie ważne jest poznanie typów osobowości, które jak się okazuje jest kluczowe w zrozumieniu drugiego człowieka. Dzięki temu można świadomie wpływać na efektywna komunikację.
Certyfikacja

Uczestnicy szkolenia otrzymują certyfikat udziału w szkoleniu.

100%
uczestników poleca szkolenia Anna Dziwulska
4.8
średnia ocena szkoleń Anna Dziwulska
Anna Dziwulska
Anna Dziwulska
Akademia Rozwoju Biznesu Anna Dziwulska
Przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem menedżerskim - Trener Biznesu Akademii SET, Certyfikowany Trener Extended Disc, Dyplomowany Coach Zespołowy, Certyfikowany Coach Grupowy, Superwizor Coachingu, Certyfikowany Trener Profesjonalnej Obsługi Klienta. Specjalizuje się w rozwoju kompetencji menadżerskich, komunikacji opartej o model Extended Disc, coachingowym stylu kierowania, budowania zespołów, komunikacji w zespole oraz szkoleniach z zakresu profesjonalnej obsługi klienta.
Czytaj więcej